Vážení zákazníci, z technických důvodů nebude fungovat telefonní linka zákaznického servisu až do pátku 3.07 Omlouváme se za způsobené komplikace a nepříjemnosti. V případě dotazů nebo problémů nás neváhejte kontaktovat na info@emako.cz

KOZIOL Organic

koziol-organic-1200a

 

 

Kolekce Organic firmy KOZIOL to je sada inovativních kuchyňských doplňků, které jsou  vyrobené v souladu s přírodou, použitý cenný ekologický materiál z celulózových vláken a termoplastu. Co je důležíté, produkty Organic nemají BPA a je možné je umývat v myčce až do 100 ° C. Výrobky z této kolekce jsou 100% recyklovatelné. Upozorněte na to, že výrobce se postaral o nízké emise CO2 během výrobního procesu a také o nízkou spotřebu energii díky solárním elektrárnám. 

Kolekce obsahuje výrobky, které si můžete vzít s sebou na piknik na čerstvém vzduchu a také do práce nebo nějak zabalit oběd do školy pro své dítě. Láhve, krabičky na svačinu nebo sada příborů je to všechno, co potřebujete v každodenním žívotě. Krabička na svačinu lze vytvořit jednou větší sadu, protože firma KOZIOL má ve své nabídce dvě velikosti S a L. Velikost S je idealní pro sendvič, salát nebo tvaroh. K rozměru L se vejdou 2 krabičky v rozměru S. Můžete k tomu přídat láhev na vodu a sadu příborů a jste připraveni na cestu. 

KOZIOL nezapoměl o  termohrncích, aby jste si mohli vzít s sebou oblibenou kávu bez obav o znečištění životního prostředí jednorázovým obalem. Velký hrnek s kapacitou 400ml bude skvělý společník pro každodenní ranní cestu do práce.  


Kolekce Organic dokonale zapadá do současných trendů a životní styl v souladu se zásadami Zero Waste. Zveme tě na nákup produktu firmy KOZIOL.

 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací