Koziol Miaou

Koziol Miaou Styl - landing 1200x400

 

Značka Koziol představuje skutečný zážitek pro milovníky koček a příznivce příslušenství s kočičími nádechem. Kolekce MIAOU je sestava pomůcek, kuchyňských a koupelnových doplňků, ve kterých je motivem právě kočka. Zároveň celá kolekce je uchovávána v pastelových, okouzlujících barvách, což jí dodává ještě půvabnější charakter.

Mezi těmito výrobky mimo jiné najdete držák čajových sáčků, který je umístěn na okraji šálku a čajová esence se uvolňuje díky otvorům v držáku. S kolekcí MIAOU si můžete také připravit talíř plný jednohubek, díky unikátním párátkům na vaše hosty budou vykukovat kočičí hlavy. Kolekce v koupelně najde uplatnění například ve formě mýdlenek nebo díky ozdobným věšákům na ručníky pro vaše děti.

Kočičí kolekce se skvěle uplatní také v kuchyni, a to nejen ve formě párátek pro nebo držáků na čaj. Držák na papírové ručníky s hlavou kočky bude ručníky vždy pevně držet a svorky na sáčky bude vaše potraviny udržovat vždy čerstvé. Další promyšlený gadget firmy Koziol je také zátka na víno - díky němu už nebudete muset plýtvat nedokončenou lahví vína.

Série MIAOU od značky Koziol nabízí také stojánky na šperky ve tvaru kočky, na kterém můžete bezpečně pověsit prstýnky a náušnice, aby jste je vždy měli po ruce a zároveň na jednom místě.

 
  • Řadit dle:
  • 12 položek celkem

Stránka 1/1

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací