Klasické, korkové a skleněné tabule

Nejprodávanější

Korková deska pro poznámky s kolíky, 100x60 cm, ZELLER
 
599 Kč
Tabule na křídu Disney McQUEEN
Tabule na křídu Disney McQUEEN
Momentálně nedostupné
Kód: 2090
 
759 Kč
3 položek celkem
Korková deska pro poznámky s kolíky, 100x60 cm, ZELLER Kód: 8072
Tabule na křídu Disney McQUEEN
Tabule na křídu Disney McQUEEN
Momentálně nedostupné
759 Kč

Je ideální pro dětské pokoje nebo dětské koutky

Kód: 2090

Kreativita a vzdělání, tedy tabule do dětského pokoje.

Organizace prostoru v dětském pokoji je důležitá věc. Při zařizování dětského pokoje bychom se měli ujistit, že bude hlavně plnit svou funkčnost. Dítě ve svém pokoji tráví spoustu času - hraním, učením nebo odpočinkem. Nezapomeňte na maličkosti, které mají praktický význam. Mimo jiné dětské tabule. Můžeme je zavěsit na zeď nebo umístit vedle stolu. Pokud má naše dítě umělecké vlohy, bude to ideální místo pro výstavu jeho děl. Pro starší a zapomnětlivé ratolesti můžeme na tabuli umístit kalendář s důležitějšími daty, například písemkou nebo výletem ze školy. Toto řešení umožní dětem naučit se řádné organizaci od útlého věku. Vzdělávací roli mohou hrát také nástěnné plakety - budou obsahovat vzory prvních písmen nebo čísel, která se dítě učí.

 

Korková deska - z kanceláře do dětského pokoje

Korkové desky jsou obvykle spojovány s kancelářskými prostory. Nic nám však nebrání v použití v dětském pokoji. Vzkazy jsou zde připevněny pomocí připínáčků, takže pro mladší děti se doporučuje zavěsit desku výše, mimo jejich dosah nebo zvolit jiný typ desky. Korková tabule bude ideální pro vystavování děl - kreseb a obrazů. S jistotou tato tabule bude hlavním bodem místnosti a ozdobí zeď místnosti.

 

Křídová tabule - návrat do školy

V současné době se mnoho škol odvrací od tradičních magnetických nebo interaktivních desek. Tabule do dětského pokoje je obvykle menším ekvivalentem, než jaký můžeme setkat ve školách. Některé modely lze zavěsit na zeď, jiné jsou k dispozici na stojanech. Lze je snadno přemisťovat a vestavěná police zabraňuje padání křídy při psaní. Křídová tabule splní sen každého dítěte, které přemýšlí o kariéře učitele :)

 

Skleněné tabule - tradiční forma v moderním vydání

Skleněná tabule je také obvykle magnetická, díky čemuž na ni nemůžeme jen psát perem, ale také připínat magnety. Je to bezpečné řešení pro mladší děti, které se mohou poranit připínáčky. Skleněná tabule nemusí být nudná - šedá nebo bílá. Nabízíme také spoustu jiných motivů jako například mramor nebo mapa světa.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.