JAK ZAŘÍDIT DĚTSKÝ POKOJ?

velkysvet

 

Zajímá vás, jak uspořádat dětský pokoj, který rozvíjí dětské reakce a instinkty? Jak vytvořit ideální prostor pro dítě podle jeho zájmu? Na rozdíl od vzhledu to není snadné, proto vám předkládáme několik nápadů, jak uspořádat dětský pokoj v originálním stylu. V prvních letech má životní prostředí klíčovou roli, tak rodiče by měli rozpoznat zájmy a preference dítěte. Chtěli jsme vyjít naproti otázkám a jsme vytvořili speciální příručku, ve které najdete inspirace pro uspořádání dětského pokoje. 

 

 pokoj_03pokoj_04

Dobrodružný dětský pokoj je ideálním prostředím pro díte plné energie, které se zajíma o vzdálené cesty, historii nebo sportu. Skvělou zábavu zaručují dětské stany, které také rozvíjí neobvyklou dětskou kreatitivu. Navíc, zvířecí stoličky jsou také jako funkční doplněk vybavení místnosti. Chcete-li naučit, aby dítě udržovalo pořádek, stojí za to vybavit pokoj ozdobnými boxy na hračky.

 

pokoj_06pokoj_05

Místnost pro princeznu je určená dívkám, které fascinuje svět pohadek a inspirují budoucí generace. Pohádkovou výzdobu však lze snadno spojit s funkčnosti. Pomůžou Vám takové pomůčky jako například skřínka se zásuvkami ve tvaru věže, dekorativní stan ve tvaru hradu nebo klasické hračky jako například houpací koně. Osvětlení vytvoří jedinečnou auru - měsíční lampa LED nebo girlandy - budou perfektním nápadem.

pokoj_01

pokoj_02_1

Děti brzy odhalují svůj umělecký talent. Pokud vaše dítě ráda kreslí a maluje, stojí za to vybavit jego pokoj křídovými tabulí. Zajímavým řešením je samolepicí tabulem která také chrání stěny před poškozením a nečístotami. V sadě můžete dát svému dítěti dřevená razítka v různých tvarech například dinosaurů nebo zvířat. Pro starší nabízíme obrázky pro vlastní malování.

 

pokoj_07

pokoj_08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro malé děti, které rádi tráví čas venku, může být uspořádání přírodovědného pokoje zajímavým nápadem. Dětské reakce a instinkty rozvíjí nábytek ve tvaru zvířete, jako je stolička ve tvaru ovcí nebo křeslo ve tvaru dinosaura. Fototapeta na zeď s motivem džungle nebo podvidního světa mohou být perfektním doplňkem vybavení interiéru.

 

detsky_pokoj_1

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.