Hodiny

Uspořádání má mnoho tváří, ale vždy se najde místo pro hodiny, které ve své podstatě mají měřit čas, ale jde to udělat ve velkém a jedinečném stylu. Víme, že dekorativní hodiny jsou jednou z nejdůležitějších věcí při stylizaci místnosti, proto jsme pro Vás vybrali pouze unikátní modely a vytvořili jedinečnou kolekci pro náročné klienty.


Nástěnné hodiny jako obraz
V majestátních hodinových ručičkách se ukrývají naše každodenní momenty, které se mohou prezentovat naprosto jedinečně. Při výběru nástěnných hodin z naší nabídky se můžete rozhodnout pro tradiční styl v elegantním provedení nebo zvolit neobvyklý, avantgardní vzhled, který se bude hodit do stylizace místnosti a jejího osobitého charakteru.


Stolní hodiny - dokonalé pro každého
Jak v práci tak i doma rádi kontrolujeme čas. Na komodě v obývacím pokoji, na stole v kanceláři nebo na nočním stolku můžeme najít jedinečné stolní hodiny, které mohou mít různé tvary. V naší nabídce najdete hodiny klasických tvarů, stejně jako ty, které se skrývají v různých nádobách nebo v jízdních kolech.

 
  • Řadit dle:
  • 195 položek celkem

Stránka 1/9

Další produkty
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací