Herkules

herkules-land

 

Uspořádání šatní skříně je výzvou. Pouze dobře navržený pokoj bude 100% plnit svou funkci a nebude Vás zbytečně znepokojovat. Pamatujte prosím, každá police by měla mít svůj zamýšlený účel a měla by být v určité výšce. Ve skříní je užitečné místo pro spoustu zásuvek a rozšiřitelných košů, ve kterých můžete uložit meně obejmné oblečení, které se snadou mohou zratit: čepice, šály nebo rukavice.
Aby se kabáty volně zavěšovaly bez záhybů, měl by jim být poskytnut zvláštní prostor. Nejlepší pro to by byl tyč do skřiní, na kterým můžete zavěsit své svrchní oděvy.


V dolní části stojí za to i montáž police na obuv, aby nedošlo k zněčištění podlahy.
Při vybavení šatní skríně bude skvělá kolekce HERKULES značky WENKO. Jedná se o systém teleskopických tyčí, pomocí kterých vytvoříte šatní skříň na míru vašich potřeb. Co je důležité, nepotřebujete šroubovák ani vrtačku pro montáž těchto součástí. Všechny prvky jsou sestaveny ručně velmi jednoduchým způsobem. Můžete volně konfigurovat nastavení tyčí nebo polic a dokonce je měnit podle aktuálních potřeb.


Systém Hercules bude vhodný v interiérech do 3 metrů výšky.
Minimální výška je 1,25 metru. Konce tyčí a zároveň místo kontaktu se zemí a stropem jsou chráněny pryžovými ochrannými prvky, díky kterým zabraňují pohybu tyčí a nepoškozují podlahu a strop. Týč používan k zavěšení oblečení byl také zakončeny pryžovými prvky, aby se minimalizovalo riziko nárazu jednoho z prvků.

Podivejte se na instruktážní video a samozřejmě zveme Vás k nakupování.

 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací