Foto rámečky

Zachyťte své vzpomínky ve stylovém rámečku na fotky
Fotorámeček je ideální k zachování vzpomínek. Fotografie vám umožní zachytit krásný okamžik na fotografii, zachovat jedinečné emoce. Díky fotorámečku mohou být tyto okamžiky pořád s námi. Stačí postavit si na poličku fotku v rámečku a bude nám neustále připomínat krásné a milé okamžiky.

V Emaku nabízíme širokou škálu různých druhů fotorámečků.


Tradiční
V naší nabídce naleznete výrobky v tradičním a obdélníkovým tvaru. Vkusný dřevěný rám přináší do každého interiéru příjemnou atmosféru. Rámy se dokonale hodí do místnostem zařízené v klasickém stylu, založené na jednoduchých dekorativních prvcích.


Moderní
Nabízíme také produkty v modernějším designu, vyrobené v duchu modernismu. Mezi nimi najdete sofistikované a propracované návrhy, které umožňují vystavení současně několika fotografií, stejně jako speciální vkusný stojan na fotografie. Tyto typy výrobků jsou ideální pro interiéry s dynamickým charakterem, zařízených moderním způsobem. Na výběr jsou jak neutrální produkty, tak i několik tematických rámů a stojanů, například rodinné nebo pro zamilované.

 

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 155 položek celkem

Stránka 1/7

Další produkty
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací