Vážení zákazníci, v tuto chvíli realizujeme všechny objednávky bez prodlení. Zveme Vás k nákupu

Drobné příslušenství

accessories

 

Příprava zavařenin a sušených plodů na zimu lze řešit běžným krájením kuchyňským nožem. Zabírá to však mnohem více času a je to mnohem méně pohodlné než používání malých kuchyňských doplňků, které usnadňují kulinářskou práci.


Nejprve loupání. Tento proces lze výrazně zkrátit díky šikovným škrabkám, které vám umožní oloupat ovoce nebo zeleninu během několika tahů. Dalším příkladem jsou lisy na česnek. Česnek - je základním prvkem zásob v každé domácnosti během zimního období. Dlouhým krájením nožem nikdy nedosáhneme stejného účinku. O co víc, lisem na česnek získáme mnohem více vůně potřebné pro konečný výsledek.

K přípravě salátů z okurek používáme struhadla. Jsou vybaveny slzičkami různých velikostí a způsoby uchycení. Nejběžnější jsou stojací struhadla, které lze snadno umístit na pracovní plochu nebo talíř. Praktickým řešením jsou také ploché struhadla. Jednou z nejpopulárnějších zimních zavařenin jsou kompoty a džemy. Například třešně a švestky jsou nejvhodnější plody, které je nutné vypeckovat. Odpeckovače umožňují provádět tento úkol jedním tahem, vyhýbat se únavnému krájení ovoce a ručním vytahování pecek.

 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací