Dřevěné kuchyňské doplňky KASPER

Nejprodávanější

Chlebník z melaminu s bambusovou deskou na krájení
Chlebník z melaminu s bambusovou deskou na krájení
Momentálně nedostupné
Kód: 30930
 
729 Kč
1 položek celkem
Chlebník z melaminu s bambusovou deskou na krájení Kód: 30930

cz-Drewniane-dodatki---landing-1200x400

Některé materiály používané pro vnitřní úpravu mají nadčasový charakter. Takový materiál to dřevo, které se používá téměř ve všech pokojích. Nábytek s texturou surového dřeva, koneckonců, má nespoutanou popularitu.

Dřevěné doplňky se vyznačují tím, že můžete je komponovat s různými styly uspořádání. Navrhy na tyto udělátka značky Kesper připravila firma Emako.cz. Nabídka zahrnuje klasické dřevěné kuchyňské doplňky, například krájecí prkénka. Mezi nimi jsou nejoblobenější sekací prkénka z bambusu, ale i ty z bukového dřeva nebo dokonce akátového dřeva.

Na kuchyňské desce budou skvělé vypadat chlebovky, které jsou vyrobené výhradně ze dřeva. Praktické budou také chlebovky s bambusovým víkem, které lze použít jako krájecí prkénko. Lidé, kteří věnují svou pozornost detailům, budou mít zájem o dřevené boxy a skřinky se zasuvkámi, které jsou skvělé pro ukládání drobných předmětů. V kuchyni je často těžkopádné uschovávání otevřených koření. Kesper navrhuje řešení problémů ve formě estetických nádob a regálů. Zajímavou výzdobou v kuchyni může být i krabička na skladování lahví vína.

Kromě jiných nápadů ohledné dřevených doplňků, stojí za to věnovat pozornost nádobám pro uschovávání kávových kapslí. Vše produkty značky Kesper najdete na Emako.cz.

Vytvořil Shoptet | Šablona Rubin | Design Tomáš Hlad.