Vážení zákazníci, v tuto chvíli realizujeme všechny objednávky bez prodlení. Zveme Vás k nákupu

Dřevěné kuchyňské doplňky KASPER

cz-Drewniane-dodatki---landing-1200x400

Některé materiály používané pro vnitřní úpravu mají nadčasový charakter. Takový materiál to dřevo, které se používá téměř ve všech pokojích. Nábytek s texturou surového dřeva, koneckonců, má nespoutanou popularitu.

Dřevěné doplňky se vyznačují tím, že můžete je komponovat s různými styly uspořádání. Navrhy na tyto udělátka značky Kesper připravila firma Emako.cz. Nabídka zahrnuje klasické dřevěné kuchyňské doplňky, například krájecí prkénka. Mezi nimi jsou nejoblobenější sekací prkénka z bambusu, ale i ty z bukového dřeva nebo dokonce akátového dřeva.

Na kuchyňské desce budou skvělé vypadat chlebovky, které jsou vyrobené výhradně ze dřeva. Praktické budou také chlebovky s bambusovým víkem, které lze použít jako krájecí prkénko. Lidé, kteří věnují svou pozornost detailům, budou mít zájem o dřevené boxy a skřinky se zasuvkámi, které jsou skvělé pro ukládání drobných předmětů. V kuchyni je často těžkopádné uschovávání otevřených koření. Kesper navrhuje řešení problémů ve formě estetických nádob a regálů. Zajímavou výzdobou v kuchyni může být i krabička na skladování lahví vína.

Kromě jiných nápadů ohledné dřevených doplňků, stojí za to věnovat pozornost nádobám pro uschovávání kávových kapslí. Vše produkty značky Kesper najdete na Emako.cz.

 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací