Dětská noční světla

Dětské projektory - jednoduchý způsob, jak pozoruhodně usnout

A co usínání v posteli s hvězdami nad hlavou? Dětské projektory jsou levným způsobem, jak změnit místnost večer - ať se stěny a strop koupají v třpytivých hvězdách projektoru! Nejen vaše dítě bude potěšeno - přiznejme si to, je těžké projít takovou světelnou výzdobu lhostejně.

 

Stěny plné hvězd snadno a rychle

Dětské projektory mají také jednu výhodu - jsou levnou investicí s velkým efektem. V naší nabídce najdete projektory v různých tvarech a velikostech, které vyhovují jakémukoli uspořádání dětského pokoje. Pozvěte do dětského pokoje malý zářící mrak, plyšovou ovci nebo medvídka, nebo si vyberte klasický projektor, který splní hlavně osvětlení.

 

Obzvláště doporučujeme hvězdné projektory pro děti, které mají různé barevné režimy, takže si můžete každý večer vybírat z barevných nebo jasných hvězd a jejich měkké světlo vám nebrání usnout.

 

Přidejte měkké voňavé ložní prádlo, pěkný polštář  a pomocí noční lampičky vytvořte pro své dítě dokonalý spací prostor.

 
  • Řadit dle:
  • 4 položek celkem

Stránka 1/1

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací