Objednávky vytvořené do 8:30 jsme schopni vyexpedovat ještě tentýž den.

Uchovejte si vyjímečné vzpomínky - fotorámečky

Fotorámečky jsou součástí výzdoby prakticky jakéhokoliv domova - nejen ukládají naše vzpomínky zachycené na fotografiích, ale také vytvářejí osobní dekoraci domácností. Podívejte se na náš článek, ve kterém hledáme nejzajímavější modely a inovativní řešení!

 

Čas čtení: 3 minuty 

 

Obsah:

Typy fotorámečků

Obrazové rámy pro dětský pokoj

Fotorámečky jako dárek - je to správná volba?

Vybíráme zajímavé sady fotorámečků

 

Typy fotorámečků

Nerovnoměrný rámy - nikdy jich není dostatek, nicméně stojí za zvážení správného výběru rámu, který bude dárkem, ozdobou nebo dokonce ústředním osobním prvkem domácnosti.

Ramki_na_zdjcia_na_parkiecie

Připravili jsme několik typů nejběžnějších rámů - mrkněte, zda najdete nový, neznámý typ, který bude trefou do černého!

 

  • Klasický dřevěný rám pro jednu fotografii - nejběžnější a nejznámější typ. Výhodou dřevěného rámu je, kromě použití přírodní suroviny, možnost přizpůsobení a úpravu - jeho vzhled můžeme vždy po určité době změnit pomocí techniky decoupage. Na trhu existuje mnoho různých rámečků s různými vzory, barvami a jedinečnými motivy - tento typ je téměř ideální pro dárek!
  • Kovový (nebo hliníkový) fotorámeček - přestože dřevěný rám nepochybně dobře zapadá i v průmyslových interiérech, pěkným doplňkem bude rovněž výběr kovového rámu. Sortiment zahrnuje různé typy kovových rámů v zavěšené formě, stojany nebo s přídavným rámem s efektem MDF - tento typ se doporučuje zejména pro moderní interiéry navržené v minimalistickém nebo industriálním směru.
  • Fotorámeček / věšák - stále populárnější typ expozice fotografií. Často se vyskytuje ve fascinující podobě paravanu nebo například na mapě světa - ideální pro pokoj pro mládež, obývací pokoj nebo dokonce chodbu vás potěší a bude začátkem mnoha konverzací o cestování a nesmrtelných zážitcích.
  • Multirámeček na fotografie - ideální řešení pro zavěšení nebo alternativu, pokud nemáme dostatek místa pro umístění samostatných rámečků. Multirámeček ma je také skvělý dekorativní prvek, který se může stát hlavním prvkem místnosti. Tento typ v poslední době získává stále více příznivců - proto v nabídce výrobců najdete celou paletu různých multirámů ve tvaru spirály, rozptýlených fotografií, srdce, domu, geometrických vzorů a mnoho dalších. Obzvláště pozoruhodné jsou však plastové multirámečky, které lze volně umístit (např. plastový rám od značky Atmosphera).

 

Zajímavé variace na téma fotorámečků:

 

- Uzavřené rámečky s umělými sukulenty

- Sněhové koule na fotografii (např. Od značky Koziol)

- Plastové modulární rámečky (pohyblivé závěsy umožňují různá nastavení)

- Obrazové rámečky ve formě krabičky se zásuvkami (další obrázky jsou vysouvány jako zásuvka)

- Rámeček ve formě police s prostorem pro květináč

 

Fotorámečky jako dárek - je to správná volba?

Odpověď zní - záleží. Záleží na tom, koho chceme obdarovat a zda víme, kde jej příjemce může použít.

 

Rámečky jsou také skvělým dárkem pro gradující nebo pro ty odcházející do důchodu - také stojí za to přidat rámeček k dalšímu dárku další dárek, např. láhvi vína nebo oblíbené bonboniéry. Takový dárek bude ideální pro „ukládání vzpomínek“ pro člověka, který končí určitou etapu - koneckonců, často se stává, že se vracíme do minulost, právě díky takovým dárkum jako jsou fotorámečky plné pěkných vzpomínek a zásluh při formování našeho života.

 

Co třeba dárek pro rodiče a prarodiče? Dle našeho názoru je to trefa do černého. Nenápadný fotorámeček s Vaší fotografií je perfektním dárkem zvláště pro Vaše blízké. Pro ty zejména doporučujeme rámové sady - mohou být doplněny fotografiemi z různých fází našeho dospívání, což bude skvělý a nekonvenční dárek.

 

Ne každý z nás má umělecké vlohy a touhu vytvářet osobní, ručně vyrobené dárky. Každý však chce, aby dárek odrážel byl příjemným suvenýrem - fotorámeček je perfektní způsob, jak někomu ukázat cit, lásku nebo přátelství, pokud například vložíme fotografii z důležitého okamžiku stráveného s danou osobou.

 

Nápady pro přidání fotorámečku k Vašemu dárku:

 

  • Elegantní alkohol
  • Čokolády, bonboniéry
  • Parfémy
  • Plyšové hračky
  • Deka příjemná na dotek
  • Elegantní svíčka

 

Vybíráme zajímavé sady fotorámečků

Zajímavým produktem je sada fotorámečků - na trhu najdete rámečky propojené různými způsoby, což vytváří zajímavý doplněk. Podle našeho názoru jsme vybrali čtyři nejzajímavější rámy, které mohou změnit interiér a představují zajímavý přístup k designu tohoto produktu:

 

1. OBDÉLNÍKOVÝ RÁMEČEK - PRO 18 FOTEK

pol_pm_Ramka-na-zdjecia-18-zdjec-galeria-6293_1

 

2. OBDÉLNÍKOVÝ RÁMEČEK PRO 12 FOTEK, FOTORÁMEČEK, RÁMEČEK NA FOTKY - MINI GALERIE NA FOTKY, 60 X 58 CM

 

pol_pm_Ramka-na-12-zdjec-zdjecia-multirama-w-ksztalce-SPIRALI-60-x-58-cm-32336_1

 

3.  OBDÉLNÍKOVÝ RÁMEČEK - PRO 11 FOTEK 61X61X2CM

 

ramka3 — kopia

 

4. OBDÉLNÍKOVÝ RÁMEČEK - PRO 16 FOTEK

 

ramka4

 

 

 

Fotorámečky do dětského pokoje

Stojí za to vybavit dětský pokoj roztomilými rámečky a doplňky pro vložení fotografií a suvenýrů. Dobrým nápadem pro dárek k narození dítěte je například kronika narození s připravenými zásuvkami na drobnosti z důležitých okamžiků života (např. nemocniční náramek, dudlík, otisk ruky) a fotoalbum, ve kterém jsou uloženy fotografie nejdůležitějších okamžiků dospívání dítěte. Takový gadget bude nepochybně úžasný pro rodiče a samotné děti, které budou moci objevit nesmrtelné okamžiky dospívání z raného dětství.

Dziecko_z_ramk_na_zdjcia

Stojí za to se rozhlédnout po rámečku zejména do dětského pokoje - u nás najdete rámy v nejmódnějších pastelových barvách, které se hodí k většině designů a s radostnými motivy jednorožců, labutí a dinosaurů. Takový rámeček je skvělou ozdobou zejména na nočním stolku nebo polici v dětském pokoji - samotnou fotografii můžete měnit během dospívání Vašich nejmenších :)

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení