Nafukovací lehátka do vody: To pravé pro letní dovádění i relax v bazénu

Chcete si naplno užít letní radovánky? Nemusíte kvůli tomu cestovat stovky kilometrů k moři. Stačí mít vlastní bazén nebo vyrazit na koupaliště a mít při sobě nafukovací lehátka do vody. Spoustu zábavy i příjemného odpočinku si užijete díky nafukovacím lehátkům v klasickém tvaru, ale i ve tvaru donutu, plameňáka nebo jednorožce.

making-the-most-of-the-summer-heat-K2R6SSV-min-min

 

Nafukovací lehátka různých tvarů a barev nesmí chybět v žádném bazénu

Máte vlastní bazén? V tom případě si díky němu i letos užijete báječné léto. Zvlášť když si pořídíte ještě nafukovací lehátka do vody, na kterých můžete nerušeně relaxovat a popíjet svůj oblíbený drink. Díky nafukovacím lehátkům však můžete pořádat i nekonečné vodní bitvy.

Poohlížíte se po nových nafukovacích lehátkách do vody? Nahlédněte do nabídky e-shopu EMAKO. Najdete v ní nafukovací lehátka klasických i neobvyklých tvarů a barev. Se kterými z nich se letos vyřádíte právě ve svém bazénu?

 

Jaká nafukovací lehátka do bazénu jsou pro vás ta nejlepší?

Na co se při výběru nového nafukovacího lehátka zaměřit? Nejde jenom o celkový design. Zajímat by vás měla také jeho velikost, kvalita materiálu a maximální nosnost. Nafukovací lehátka do vody vybírejte i podle jejich účelu užití. Budete na nich v bazénu jen tak relaxovat, anebo se chcete s jejich pomocí také plavit či se aktivně oddávat vodním radovánkám?

Nafukovací lehátka do vody přijdou vhod nejen dospělým, ale i dětem. Své ratolesti ovšem nikdy nenechávejte samotné na lehátku jen tak bez dozoru. Jestli chcete, aby si v bazénu užily ještě více zábavy, kromě nafukovacích lehátek do vody jim můžete pořídit rovněž další zábavné doplňky. A to třeba nafukovací kruh, nafukovací rukávky, nafukovací míč, nafukovací boxovací pytel, dětskou plovací vestu nebo dětské plavecké brýle.

family-playing-in-a-pool-SGRVHPX-min-min

Nafukovací lehátka pro jednu nebo více osob: Na nosnosti záleží

Jak už jsme uváděli, při výběru nového nafukovacího lehátka do vody berte ohledy na jeho rozměry a nosnost. Je to důležité, pokud už dopředu víte, zda lehátko v bazénu využijete pouze sami, nebo na něm budete dovádět či relaxovat s někým dalším.

Maximální nosnost většiny nafukovacích lehátek pro jednu osobu je 100 kilogramů. Maximální zatížení nafukovacích lehátek určených pro dvě osoby se pohybuje do 200 kilogramů. Snažte se proto dodržovat maximální nosnost uvedenou na jednotlivých lehátkách, v opačném případě by mohlo dojít k jejich prasknutí a vy byste měli po zábavě.

Víte, že? Nafukovací lehátka do vody jsou vyrobena z odolného PVC, jehož tloušťka se pohybuje mezi 0,2 a 0,4 milimetry. Tento materiál však nesmí přijít do kontaktu s ostrými předměty, opět by mohlo dojít k jeho prasknutí či protržení.

 

Design především: Je libo donut, jahoda, plameňák nebo ananas?

Nemáte rádi klasiku ani v případě nafukovacích lehátek do vody? V tom případě jsou pro vás tím pravým designová nafukovací lehátka. Desítky lehátek originálních tvarů a barev pro vás naskladnil také e-shop EMAKO.

Ve vašem bazénu se budou zaručeně vyjímat nafukovací lehátka ve tvaru nakousnutého donutu, ovšem i jahody, kelímku s hranolkami, hot dogu, zmrzliny, ananasu, pytlíku chipsů nebo pomeranče. Spoustu zábavy si užijete i díky lehátkům ve tvaru kachny, labutě, velryby nebo rejnoka. Chybět vám samozřejmě nesmí ani tolik oblíbená nafukovací lehátka ve tvaru jednorožce a plameňáka, která v posledních letech patří mezi obrovské hity a která se vyjímají snad na každém druhém českém bazénu.

little-girl-with-her-mom-in-swimming-pool-PLJGUMV-min-min

 

Nafukovací lehátka do vody vás překvapí i praktickými doplňky

Klasická i designová lehátka oplývají množstvím doplňků, které vám přijdou vhod jak při relaxaci, tak při vodních radovánkách v bazénu. Aby se vám na nafukovacích lehátkách příjemně odpočívalo, některá z nich jsou vybavená pohodlnými opěrkami hlavy, rukou či nohou.

Nafukovací lehátka do vody rovněž obsahují držadla, která zajišťují lepší stabilitu. Možná, že u lehátek uvítáte také praktický držák na nápoje, do kterého si můžete umístit svůj oblíbený chlazený drink. Některá nafukovací lehátka do vody mají rovněž průhledné dno.

Vytvořil Shoptet | Šablona Rubin | Design Tomáš Hlad.