Vážení zákazníci, v tuto chvíli realizujeme všechny objednávky bez prodlení. Zveme Vás k nákupu

Balkonové lucerny

lampiony

Domácnost bez ozdob dekorací by vypadala fádně. Koneckonců, jsou to právě ty nejdůležitější detaily, protože dávají finální vzhled a tvoří interiér. Z bohaté nabídky domácích dekorů dostupných na trhu si můžeme vybrat opravdu různé doplňky - od textilií přes figurky, rostliny nebo dekorativní světla, ale v posledních letech se nejvíce těší oblibě luceren. Proč?

Lucerny jsou nenahraditelné díky klimatu, které mohou vytvořit ve vašem interiéru. Jediné, co vyžadují je vložení a zapálení svíček, k tomu, aby se místnost stala příjemně naladěnou blikajícím světlem, které vizuálně zahřívá interiér a představuje romantickou atmosféru. Během dne budou lucerny dokonalou ozdobou, na kterou bude hezké se koukat.

Při plánování interiérového designu je vhodné naplánovat umístění několika luceren, aby bylo dosaženo efektu hry světel. Z tohoto důvodu je vhodné koupit sadu alespoň dvou luceren různých velikostí. Lucerny pak budou nejlépe prezentovány na okenním parapetu, prádelníku, stole, pohovce nebo velkém balkonovém okně. Kromě toho je můžeme také umístit u vstupních dveří do domu, které navíc dům vyzdobí mile uvítá vaše hosty.

Velmi důležitým faktorem nad kterým se rozhodujeme, je také tvar lucerny. Měl by se stylově a barevně hodit do interiéru. Proto si musíme vybrat z mnoha luceren např. ve tvaru koule, ažurových, nebo luceren na menší svíčky. Díky skleněným dvířkům a četným otvorům jsou lucerny v používání bezpečné.

 
  • Řadit dle:
  • 22 položek celkem

Stránka 1/1

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací