Atmosphera ve Vašem interiéru

Atmosphera-cz-land2

 

Atmosphera Créateur d'intérieur® je francouzská značka, která nabízí šírokou škálu dekorativních doplňků do vybavení interiérů. V současné době je jednou z předních a nejznámějších společností na evropském trhu, která směruje své produkty do skupiny lidí, kteří mají rádi zajímavá a značková řešení z hlediska jejich využití a formy.

Historie značky se začíná v roce 2011, kdy byla společnost založena podle iniciativy Jacques-Olivier Abiteboula, prezidenta a Camille Motte, ředitelky značky. Hlavním předpokladem tvůrců bylo vytvořit bohatý sortiment předmětů každodenní potřeby, které by byly nejen praktické, ale také charakteristické jedinečným a výjimečným stylem. A tak mezi bohatou nabídkou, kterou společnost nabízí, můžeme uvést výrobky jako: nábytek, textil, zrcadla, osvětlení, nástěnné dekorace nebo zahradní doplňky. Zvláštní sérií je řada nábytku a dekorace Atmosphera for Kids, která je určena dětem.

Produkty této společnosti jsou určeny pro všechny - už si získlay srdce jednotlivců, ale i mladých párů, lidí, kteří milují město, rodinu, cestovatelů, umělců a milovníků venkovského podnebí. Díky své šíroké škále příjemců značka Atmosphera Créateur d'intérieur® byla pojmenována jako "moderátor stylu", což je nepochybně způsobeno nabízenými projekty. Navíc, sortiment se dynamicky mění - každý rok se objevují různé, promyšlené kolekce. Určitě sortiment je pro kreativní lidi, kteří mají rádi směšování stylů a hru s barvami a materiály.

Kvalifikovaný tým stylistů, dekoratérů a designérů s nadšením a obětavostí vytváří nové trendy, hledá inovace a posouvá hranice při tvorbě čar, tvarů a kombinací materiálů. Toto dovolilo vyvíjet se během let 5 jedinečných stylů, které odlišují tuto značku. Mezi nimi můžeme rozlišit následující: Romance, která je hmatatelnou realizací sladkosti života, Retro Factory kombinující vintage styl s průmyslovým minimalismem a jednoduchostí, Úsměv, který inspiruje vzpouru barev a naplňuje se optimismem, Universalis, který je pozvánkou k cestování a také Contempo Chic, který se vyznačuje moderností a zároveň komfortem a teplem.

Velká nabídka značky Atmosphere Créateur d'intérieur® znamená, že každý může najít něco pro sebe, bez ohledu na svůj věk a preference. Zvláštním mottem této značky je doprovázet generace, v každé fázi života a uspokojovat věčnou potřebu aby vyzdobit domácí prostor. Hlavní hesla, podle kterých jsou všechny projekty vytvořeny, jsou tedy určitě: inspirací, originalita a cenová dostupnost. To nám umožňuje vytvořit svůj individuální, jedinečný styl, a tak vytvořit domov, ve kterém žijí lidé.

 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací