Atmosphera style

Atmosphera-cz-land

Atmosphera Créateur d'intérieur® je francouzská značka, která nabízí šírokou škálu dekorativních doplňků do vybavení interiérů. V současné době je jednou z předních a nejznámějších společností na evropském trhu, která směruje své produkty do skupiny lidí, kteří mají rádi zajímavá a značková řešení z hlediska jejich využití a formy.

Historie značky se začíná v roce 2011, kdy byla společnost založena podle iniciativy Jacques-Olivier Abiteboula, prezidenta a Camille Motte, ředitelky značky. Hlavním předpokladem tvůrců bylo vytvořit bohatý sortiment předmětů každodenní potřeby, které by byly nejen praktické, ale také charakteristické jedinečným a výjimečným stylem.
A tak mezi bohatou nabídkou, kterou společnost nabízí, můžeme uvést výrobky jako: nábytek, textil, zrcadla, osvětlení, nástěnné dekorace nebo zahradní doplňky. Zvláštní sérií je řada nábytku a dekorace Atmosphera for Kids, která je určena dětem.

Produkty této společnosti jsou určeny pro všechny - už si získlay srdce jednotlivců, ale i mladých párů, lidí, kteří milují město, rodinu, cestovatelů, umělců a milovníků venkovského podnebí. Díky své šíroké škále příjemců značka Atmosphera Créateur d'intérieur® byla pojmenována jako "moderátor stylu", což je nepochybně způsobeno nabízenými projekty.
Navíc, sortiment se dynamicky mění - každý rok se objevují různé, promyšlené kolekce. Určitě sortiment je pro kreativní lidi, kteří mají rádi směšování stylů a hru s barvami a materiály.

Vytvořil Shoptet | Šablona Rubin | Design Tomáš Hlad.