Sleva 10% na koupelnové doplňky

wkosleva10-land

Wenko pravděpodobně již zná každý, především z vysoce kvalitního materiálu a dobrého designu. Kouplenové doplňky této značky přitahuji oko svými estetyckými vlastnostmi a zároveň jsou ideální pro použití díky jednoduchosti a minmalismu.

Kouplenové doplňky WENKO mohou zcela změnit charakter koupelnového interiéru. V závilosti na kolekce zde najdete něco okouzlujícího, modernistického nebo energického barevného provedení. To je na vás.

Vysoce kvalitní materiály používané pro výrobů, jako je nerezová ocel nebo bambus, zajišťují dlouhodobé používání, odolnost na mechanické poškození. Výběrem príslušenství pro koupelnu firmy WENKO si zajistíte klid po mnoho let :). Vybrat si dávkovač mýdla, koš na odpadky nebo stojan na toaletní papír je skutečnou výzvou. Každý z nás o tom přesvědčil.

Kromě toho máme 10% slevu na všechny koupelnové doplňky firmy WENKO. Vše, co musíte udělat, je zadat slevový kód při zadávání objednávky v košíku a hodnota vašeho koupelnového příslušenství se sníží o 10%. Slevový kod je:

 

MOJEWENKO10

 

 

 

 
  • Řadit dle:
  • 61 položek celkem

Stránka 1/3

Další produkty
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací